Ring til Cargo 2000 A/S

Medarbejdere


Her finder du hele det team, som sørger for, at dit gods kommer sikkert frem i rette tid. Kontakt os endelig for rådgivning, booking, spørgsmål eller lignende – vi glæder os til at høre fra dig!

Vivi Aakjær Jensen

Vivi Aakjær Jensen

Adm. direktør

Dir. 7022 6620
Mobil 2239 2186
vivi@cargo2000.dk

foto

Nina Marie Villadsen

Marketing og adm.

Dir. 8737 1074
nina@cargo2000.dk

Michael Halgrener

Michael Halgrener

Kontinent & ejer

Dir. 8737 1011
Mobil 2167 9199
michael@cargo2000.dk

Nicolai Weber

Nicolai Weber

Sverige

Dir. 8737 1073
Mobil 3053 8315
nicolai@cargo2000.dk

oliver-web

Oliver Reimers

Kontinent

Dir. 8737 1014
Mobil 4031 4009
oliver@cargo2000.dk

Jesper Riis Tjellesen

Jesper Riis Tjellesen

Italien

Dir. 8737 1012
Mobil 3058 4498
jesper@cargo2000.dk

Hans Peter Øland

Hans Peter Øland

Sverige

Dir. 8737 1079
Mobil 2125 6188
hpo@cargo2000.dk

fri-sh-lys

Nikolaj Bruun Pedersen

Elev

Dir. 8737 1015
nikolaj@cargo2000.dk

lasse-hp

Lasse Andersen

Regnskabschef

Dir. 8737 1071
lasse@cargo2000.dk

fri-sh-lys

Inna Jensen

Assistent

Dir. 8737 1011
inna@cargo2000.dk